Urmareste-ne

Archive

Bilet cota 5.00 8 februarie 2018. Ne apropiem de weekend

Sursa foto: Barca Blaugranes

Bilet cota 5.00 8 februarie 2018. Cel mai tare meci de joi este cel dintre Valencia si FC Barcelona, care va stabili una dintre echipele calificate în finala Cupei Regelui.

4. Daca il pierdem, primesti toti banii inapoi garantat

Bilet cota 5.00 8 februarie 2018. Catalanii sunt foarte aproape de calificarea în finala Cupei Regelui, după ce în tur s-au impus cu 1-0 pe teren propriu, iar acum joacă în deplasare la o formație care este în scădere de formă. Valencia are nu mai puțin de patru înfrângeri la rând în toate competițiile, așa că șansele să reușească să bată Barcelona într-un meci cu o asemenea miză sunt minime. Recomandăm să pariați cu încredere pe victoria oaspeților.

Bilet cota 5.00 8 februarie 2018. Cea mai interesantă semifinală de la Campionatul European de fotbal în sală le pune față în față pe Rusia și Portugalia. Rușii au terminat grupa din care au făcut parte pe locul doi, după două egaluri, iar în sferturi s-au impus cu 2-0 în fața Slovaciei. De partea cealaltă, Portugalia a făcut spectacol în toate cele trei partide pe care le-a disputat, inclusiv împotriva României. Suntem de părere că lusitanii se vor califica și mizăm pe acest lucru la cota 1.80.

Bilet cota 5.00 8 februarie 2018. Grenoble și Strasbourg se bat pentru un loc în sferturile de finală ale Cupei Franței, iar oaspeții sunt favoriți, în special pentru că au un lot mai puternic, dar și pentru că sunt învățați cu meciurile tari din Ligue 1, în timp ce gazdele joacă de obicei împotriva formațiilor modeste din liga inferioară. Fiind totuși o competiție plină de surprize, ne așteptăm să vedem goluri de ambele părți.

betmag.ro iti multumeste pentru timpul acordat si iti ureaza o zi inspirata!