Urmareste-ne

Archive

Bilet goluri 11 februarie 2018. Trei meciuri spectaculoase îți aduc un câștig uriaș

Publicat

pe

Bilet goluri 11 februarie 2018. Încheiem săptămâna cu trei meciuri spectaculoase și cu un câștig impresionant. Am ales partidele de duminică în care vom vedea cele mai multe goluri.

4. Daca il pierdem, primesti toti banii inapoi garantat

Bilet goluri 11 februarie 2018. Liverpool se deplasează pe terenul lui Southampton, iar ”cormoranii” nu vor avea deloc o partidă ușoară. Ne așteptăm la un meci deschis, asta chiar dacă ultima întâlnire directă pe St. Mary a produs un singur gol. Liverpool trebuie să câștige pentru a reveni pe poziția a treia, iar trupa lui Klopp va ataca din primul minut. Mare atenție însă și la evoluția gazdelor.

Bilet goluri 11 februarie 2018. Mergem mai departe și ajungem în campionatul Spaniei, acolo unde mizăm pe cel puțin două goluri marcate în prima repriză a meciului Barcelona – Getafe. Ultimele două întâlniri directe de pe Camp Nou au adus victorii cu 6-0 pentru catalani, iar meciul de azi se va juca pe aceleasi coordonate.

Bilet goluri 11 februarie 2018. Ultima confruntare de pe bilet ne duce în Ligue 1 pentru duelul dintre Lyon și Rennes. Gazdele au două înfrângeri consecutive în campionat și nu-și mai permit pași greșiți. Lyon va miza pe ofensivă totală și suntem convinși că vom avea parte de un meci extrem de spectaculos.

betmag.ro iti multumeste pentru timpul acordat si iti ureaza o zi inspirata!