Archive

Bilet VIP 11 ianuarie 2018. Doua pariuri clare pentru un castig bun

Publicat

pe

Doua meciuri v-am pregatit pentru astazi: Barcelona – Celta Vigo si Sevilla – Cadiz. Ambele vor merge pe Biletul VIP.

Singurul loc unde ai BONUS la primele 5 depuneri

1. Deschide AICI un cont rapid la NetBet

2. Foloseste fiecare cod bonus de bun venit

3. Vei primi pana la 1.500 RON in total!

Barcelona – Celta Vigo – In partida tur, Barcelona si Celta Vigo au terminat la egalitae, scor 1-1, iar catalanii sunt favoriti pentru calificare, inaintea returului de pe Camp Nou. Ne asteptam la o partida deschisa, asa cum sunt toate intre Barca si Celta, iar golurile nu vor intarzia sa apara. In ultimele doua intalniri directe cu Barcelona gazda s-au marcat cinci, respectiv sapte goluri. Balul se va deschide inca din prima repriza, iar cota pentru minimum doua reusite in primele 45 de minute este excelenta.

Sevilla – Cadiz – Sevilla s-a impus cu 2-0 in mansa tur si ar putea menaja mai multi fotbalisti importanti, insa infrangerea din derby-ul cu Betis, scor 3-5, ii obliga pe oamenii lui Montella sa-si ia revansa in fata fanilor. Valoarea si experienta gazdelor isi vor spune din nou cuvantul.

betmag.ro iti multumeste pentru timpul acordat si iti ureaza o zi inspirata!