Archive

Bilet VIP 7 martie 2018. Punem banii pe fotbalul mare

Publicat

pe

Bilet VIP 7 martie 2018. Biletul nostru special de miercuri conține două partide: Manchester City – FC Basel și Tottenham – Juventus.

Bilet VIP 7 martie 2018. Manchester City – FC Basel

Biletul nostru începe cu partida din manșa a doua a optimilor de finală din Liga Campionilor. De la ora 21:45, pe Etihad Stadium, Manchester City primește vizita lui FC Basel. În partida din tur, echipa pregătită de Pep Guardiola a oferit un adevărat spectacol. S-a impus cu 4-0, după un 3-0 fără probleme la pauză, iar acum este doar o chestiune de timp pentru a se considera calificată în sferturile de finală ale Ligii Campionilor. Manchester City joacă excelent și a câștigat deja primul trofeu din acest sezon. În urmă cu două săptămâni, s-a impus în fața lui Arsenal cu 3-0 și a cucerit Cupa Ligii Angliei. A urmat o victorie cu același scor, de această dată pe terenul „tunarilor”, iar totul a culminat cu victoria din weekend în fața campioanei en-titre a Angliei, Chelsea, scor 1-0. De partea cealaltă, Basel este la 14 puncte în campionat în spatele liderului Young Boys, iar din Cupa Elveției a fost eliminată în semifinale tot de Young Boys. Mergem pe „Handicap -1.5” și profităm de cota oferită de Superbet, 1.47.

Bilet VIP

Pariu gratuit de 250 RON la Superbet, agenția numărul 1 în România. Activează-l și bucură-te de cele mai mari cote

Bilet VIP 7 martie 2018. Tottenham Hotspur – Juventus Torino

Ne continuăm biletul cu un duel între două echipe care au uitat să piardă în acest sezon. Tottenham și Juventus joacă de la 21:45, după ce în tur au încheiat la egalitate, scor 2-2. Gazdele au 17 meciuri consecutive fără înfrângere în toate competițiile, în timp ce Juventus are o serie incredibilă de 20 de meciuri fără înfrângere. Dacă englezii au trei victorii consecutive, 1-0, cu Crystal Palace, 6-1, cu Rochdale, și 2-0, cu Huddersfield, Juventus vine după trei victorii consecutive cu același scor, 1-0, cu Lazio, Atalanta și Torino. Mergem pe experiența torinezilor și pariem opțiunea „x2”, cu o cotă de 1.68 oferită de Superbet.

betmag.ro iti multumeste pentru timpul acordat si iti ureaza o zi inspirata!