Urmareste-ne

Archive

Biletul Zilei 7 februarie 2018 | Avem meciuri din Cupe

sursa: lequipe.fr

Biletul Zilei 7 februarie 2018. Biletul nostru de miercuri contine trei meciuri: Sevilla – Leganes, Tottenham – Newport si Montpellier – Lyon.

Biletul Zilei 7 februarie 2018. Primul nostru meci de pe bilet este cel din semifinalele Cupei Spaniei. Dupa 1-1 in mansa tur, Sevilla si Leganes se intalnesc din nou, pe stadionul Ramon Sanchez Pizjuan, miercuri, de la ora 22:30. In precedenta intalnire directa, din octombrie 2017, programata in La Liga, Sevilla s-a impus cu 2-1. Ne asteptam de la aceasta partida sa se marcheze din nou, mai ale ca Sevilla, echipa favorita, are nevoie de cel putin un gol pentru a sta linistita.

Biletul Zilei 7 februarie 2018

Singurul loc unde ai BONUS la primele 5 depuneri

1. Deschide AICI un cont rapid la NetBet

2. Foloseste fiecare cod bonus de bun venit

3. Vei primi pana la 1.500 RON in total!

Biletul Zilei 7 februarie 2018. Continuam biletul cu o rejucare din saisprezecimile Cupei Angliei. Una dintre cele mai mari surprize ale acestei faze a avut loc in meciul dintre Newport si Tottenham. Cele doua joaca din nou, miercuri, de la ora 21:45. In primul meci, scorul a fost 1-1, iar echipa din liga a patra engleza a fost extrem de aproape de a produce o surpriza uriasa. A condus inca din minutul 38, insa Kane a dat lovitura de gratie in minutul 82 si a egalat pentru Tottenham. Echipa pregatita de Mauricio Pochettino vine acum dupa o saptamana foarte grea. Tottenham a scos patru puncte din cele doua partide, remiza cu Liverpool si victorie cu Manchester United. Pariem „Peste 2.5 goluri” si mergem mai departe.

Biletul Zilei 7 februarie 2018. Ultimul meci de pe bilet ne duce in Cupa Frantei. Partida dintre Montpellier si Lyon, din optimile competitiei, este programata miercuri, de la ora 22:00. Gazdele vin dupa victoria, scor 2-1, cu Angers, in timp ce Lyon are acum doua infrangeri consecutive in Ligue 1. Pentru acest meci ne-am gandit sa jucam tot la goluri, asa ca pariem pe optiunea „Peste 1.5”, cu o cota de 1.31, oferita de NetBet.

betmag.ro iti multumeste pentru timpul acordat si iti ureaza o zi inspirata!