Urmareste-ne

Archive

Biletul Zilei 8 februarie 2018 | Doua meciuri, doua competitii

Sursa foto: Barcelona Twitter

Biletul Zilei 8 februarie 2018. Biletul nostru de joi contine doua meciuri: Valencia – FC Barcelona si Grenoble – Strasbourg.

Biletul Zilei 8 februarie 2018. Incepem biletul cu intalnirea dintre Valencia si FC Barcelona, care, cu siguranta, este cea mai asteptata in aceasta zi de joi. Cele doua joaca mansa a doua a semifinalelor Cupei Spaniei, pe Mestalla, de la ora 22:30. In tur, pe Camp Nou, catalanii s-au impus la limita, scor 1-0, dupa golul marcat de Luis Suarez in repriza a doua a partidei. De altfel, Valencia si FC Barcelona s-au mai intalnit o data in acest sezon. Se intampla la finalul lunii noiembrie, cand cele doua incheiau la egalitate partida din turul campionatului, scor 1-1.

Biletul Zilei 8 februarie 2018

Singurul loc unde ai BONUS la primele 5 depuneri

1. Deschide AICI un cont rapid la NetBet

2. Foloseste fiecare cod bonus de bun venit

3. Vei primi pana la 1.500 RON in total!

Biletul Zilei 8 februarie 2018. Gazdele au un parcurs dezastruos in momentul de fata, traversans o serie neagra de cinci infrangeri consecutive in toate competitiile. Valencia a pierdut pe terenul lui Las Palmas, a cedat pe propriul teren cu Real Madrid si a pierdut in deplasarile infernale de la FC Barcelona si de la Atletico Madrid. Singura infrangere incheiata cu bine pentru “lilieci” a fost cea din sferturile Cupei Spaniei, cu Alaves. Valencia a pierdut atunci, scor 1-2, insa meciul a intrat in prelungiri, unde “liliecii” s-au impus fara probleme. De partea cealalta, FC Barcelona merge perfect. A ramas singura echipa neinvinsa in campionatul Spaniei si are 9 puncte avans peste ocupanta locului doi, Atletico Madrid, si 18 peste echipa situatia pe pozitia a treia, Valencia. Ne asteptam la un meci spectaculos, cu multe goluri, astfel ca jucam „Ambele echipe marcheaza”, cu o cota excelenta oferita de NetBet, 1.51.

Biletul Zilei 8 februarie 2018. Mergem mai departe si ne concentram atentia pe duelul dintre Grenoble si Strasbourg. Cele doua inchid seria de meciuri din optimile Cupei Frantei, joi, de la ora 22:00. Gazdele vin dupa doua meciuri fara victorie in liga a treia din Franta, in timp ce Strasbourg are tot doua meciuri fara victorie, ambele pierdute, si ocupa locul al 14-lea in Ligue 1. Mizam pe goluri si trecem pe bilet optiunea „Peste 1.5”, cu o cota de 1.32, oferita de NetBet.

betmag.ro iti multumeste pentru timpul acordat si iti ureaza o zi inspirata!