SuperCota Zilei 13 aprilie 2018. Începe etapa în La Liga

sursa: marca.com

SuperCota Zilei 13 aprilie 2018. Cea mai bună cotă pentru ziua de vineri am găsit-o în Spania, unde Girona primește vizita lui Betis Sevilla.

SuperCota Zilei 13 aprilie 2018. Girona – Betis

Etapa cu numărul 32 din La Liga este deschisă de meciul dintre Girona și Betis Sevilla. Cele două se întâlnesc vineri, de la ora 22:00, într-un meci care se anunță cui puțin faze de poartă și, evident, cu puține goluri. Asta în ciuda întâmplărilor din turul acestui sezon, când Girona și Betis Sevilla au oferit o partidă cu patru goluri. La finalul lunii noiembrie, cu Alin Toșca titular, Betis a egalat în minutul 90+4, asta după ce Girona marcase pentru 2-1 în minutul 90+4. Ultimul meci jucat pe terenul Gironei a avut loc în septembrie 2014, când Betis s-a impus cu 3-1.

Sub 2.5 goluri @ 2,10

Pariu gratuit de 250 RON la Superbet, agenția numărul 1 în România. Activează-l și bucură-te de cele mai mari cote

SuperCota Zilei 13 aprilie 2018. În acest moment, Girona traversează un moment extrem de dificil. N-a mai câștigat de trei partide în La Liga și are 12 goluri primite în ultimele trei meciuri jucate. După victoria cu Deportivo La Coruna, Girona a fost partenerul de antrenament perfect pentru Real Madrid. Echipa pregătită de Zinedine Zidane s-a impus, pe propriul teren, cu scorul 6-3. Pentru Girona a urmat o remiză, scor 1-1, cu Levante, apoi, în ultima etapă disputată a fost umilită pe terenul lui Real Sociedad și a pierdut, scor 0-5.

SuperCota Zilei 13 aprilie 2018. De partea cealaltă, Betis are patru victorii consecutive în La Liga. După înfrângerea de la Valencia, scor 0-2, andaluzii și-au revenit și au legat o serie excelentă de rezultate. Au câștigat meciurile de la Deportivo Alaves și de la Getafe, în timp ce, pe propriul teren, le-au învins pe Eibar și pe Espanyol Barcelona. Considerăm că Superbet oferă o cotă excelentă pentru opțiunea „Sub 2.5 goluri”, 2.10, și vă recomandăm să o treceți și voi pe bilet.

betmag.ro iti multumeste pentru timpul acordat si iti ureaza o zi inspirata!