Urmareste-ne

Agentii Autorizate

BIG WIN Superbet! A câștigat aproape 200.000 de lei mizând doar 100 de lei!

BIG WIN
BIG WIN

Un nou BIG WIN la Superbet! Inspirație maximă pentru un parior, care a dat lovitura în această săptămână. Fericitul parior a înregistrat un bilet cu 12 evenimente din fotbal și tenis, pentru o cotă totală de 1462,25. A pariat în special pe numărul de goluri, beneficiind și de un Super Bonus de 35%. Într-o combinație de curaj, inspirație și noroc a ieșit un bilet verde și un câștig total de 197.404,10 lei, cu o miză de doar 100 de lei.

Un parior inspirat, care a mizat pe meciuri de fotbal din preliminariile Euro 2024 și Cupei Africii pe Națiuni. Pe biletul câștigător s-au regăsit și două meciuri de tenis, din turneul de la Miami, unde Sorana Cîrstea face furori. Iată cum a ajuns fericitul parior să câștige aproape 200.000 de lei.

BIG WIN la Superbet, cu meciuri de fotbal și tenis

Irlanda – Franța 0-1 (a jucat 2 solist) – cota 1.33. Vicecampioana mondială și-a reconfirmat valoarea și s-a impus cu un gol marcat la începutul reprizei secunde.

Polonia – Albania 1-0 (a jucat 1 solist) – cota 1.53. Golul lui Swiderski, din minutul 41, a fost suficient pentru ca Polonia să obțină primele trei puncte și să se mențină aproape de liderul Cehia.

Ungaria – Bulgaria 3-0 (a pariat peste 1,5 goluri) – cota 1.40. Ungaria a făcut furori anul trecut în Liga Națiunilor, unde a învins-o pe Anglia de două ori, luând alte patru puncte din „dubla” cu Germania. Scorul final al confruntării cu Bulgaria, a fost stabilit încă din prima repriză.

Olanda – Gibraltar 3-0 (a pariat sub 5,5 goluri” – cota 2.40. Gazdele nu aveau cum să se împiedice de cea mai modestă echipă din Grupa B a preliminariilor Euro 2024 și au încercat să-și refacă golaverajul după ce au fost surclasate în prima etapă de Franța (scor 0-4).

Suedia – Azerbaidjan 5-0 (a pariat 2,5 goluri) – cota 1.60. La pauză, nordicii aveau doar 1-0, azerii și-au dat autogol în minutul 65, celelalte trei reușite ale suedezilor venind pe finalul meciului de la Solna.

Austria – Estonia 2-1 (a pariat peste 2,5 goluri) – cota 1.57. Austriecii au suferit în prima repriza. Au ratat un penalty în minutul 17, apoi au luat gol în minutul 25. Gazdele au întors însă rezultatul în repriza secundă, făcând ca aventura pariorului nostru să nu se oprească aici.

Oferta lunii la Superbet: 200 de rotiri gratuite la Shining Crown

BIG WIN la Superbet, cu meciuri de fotbal și tenis

Muntenegru – Serbia 0-2 (a pariat peste 1,5 goluri) – cota 1.40. Emoții mari pentru parior în acest meci. La pauză era 0-0. În repriza secundă, sârbii au deschis scorul abia în minutul 78, prin Vlahovic, dar golul al doilea s-a lăsat îndelung așteptat. A venit în cele din urmă, în al șaselea minut al prelungirilor. Autor, același Vlahovic.

Angola – Ghana 1-1 (a pariat peste 1,5 goluri) – cota 1.53. Gazdele au ținut în șah liderul acestei grupe de calificare la Cupa Africii pe Națiuni. Cele două două goluri au venit în repriza secundă.

Niger – Algeria 0-1 (a pariat sub 3,5 goluri) – cota 1.42. A fost al doilea meci în această lună între cele două echipe, în preliminariile Cupei Africii pe Națiuni. În primul, cu Algeria gazdă, se marcaseră trei goluri (victorie Algeria, cu 2-1). Acum au câștigat din nou algerienii, care conduc grupa de calificare cu punctaj maxim.

Moldova U21 – Austria U21 0-4 (a pariat peste 3,5 goluri) – cota 2.65. Un amical care din start avea o câștigătoare. Rămânea de aflat și câte goluri se vor marca în acest meci.

Sorana Cîrstea – Marketa Vondrousova 2-0 (a pariat pe victoria Soranei) – cota 3.25. Sorana Cîrstea face furori la turneul WTA de la Miami. Partida inclusă pe bilet s-a disputat luni, în optimi, iar jucătoarea originară din Târgoviște s-a impus în minimum de seturi, 7-6, 6-4.

Irina Begu/Kalinina – Y.Xu/Z.Yang 2-0 (a pariat 1 solist) – cota 3.25. În proba de dublu a turneului WTA de la Miami, Irina Begu a făcut pereche cu ucraineanca Anhelina Kalinina. În optimi, au trecut în două seturi de chinezoaicele Xu și Yang, iar biletul pariorului nostru a fost verde.

Bilet BIG WIN la Superbet

Bilet BIG WIN la Superbet

Pariază COTA BOMBĂ la SUPERBET. Ai 500 de RON instant!

Deschide simplu și rapid AICI un cont la SUPERBET, casa de pariuri cu cele mai multe agenții din România. Dacă ești client nou, primești automat bonusul de 500 RON la primele trei depuneri pentru a te juca exclusiv ONLINE. În plus, Superbet are una din cele mai ușoare aplicații, care merge brici de pe orice dispozitiv și cu orice conexiune la internet!

Agenții autorizate