Archive

Bilet cota 5.00 9 ianuarie 2018. Facem profit din Cupe

Publicat

pe

Bilet cota 5.00 9 ianuarie 2018. Dupa un weekend in care spaniolii au avut meciuri in La Liga, acum isi disputa ultimele meciuri din optimile de finala ale Cupei Regelui.

Bilet cota 5.00 9 ianuarie 2018

Incepem biletul cu cel mai dezechilibrat meci al zilei, Atletico Madrid – Lleida. In tur, formatia antrenata de Simeone s-a impus in deplasare fara mari probleme, scor 4-0, asa ca acum se prezinta doar pentru a oferi un nou spectacol fanilor, care vor sa vada multe goluri. In campionat se pare ca isi asigura dupa fiecare etapa pozitia a doua, asa ca duelul din Cupa este unul destul de relaxant. Din acest motiv, suntem de parere ca vom vedea o victorie clara, la minimum trei goluri diferenta.

500 RON oferiti gratuit de Betano noilor clienti! Inregistreaza-te AICI si primesti banii automat

Al doilea meci este tot din Cupa Regelui, unde Valencia si Las Palmas se lupta pentru un loc in sferturile de finala ale competitiei. In tur, „liliecii” au scos un egal in deplasare, scor 1-1, asa ca pleaca cu prima sansa acum, mai ales ca joaca pe teren propriu. Valencia a facut un meci bun si in weekend, cand a reusit sa obtina trei puncte pe teren propriu in campionat, iar forma lor ne face sa credem ca vom vedea o noua victorie a gazdelor.

Curs final: 5.18

Ultimul meci de pe bilet este din Franta, din Cupa Ligii, unde Nice si Monaco isi disputa primul sfert de finala al competitiei. AS Monaco este intr-o forma excelenta, cu cinci victorii la rand in toate competitiile, asa ca este favorita si in acest duel. Cu toate acestea, Nice este un adversar destul de dificil, asa ca recomandam sa evitati pariurile pe solisti. Avand in vedere liniile de atac pe care le au cele doua formatii, mizam pe minimum trei goluri in meci.

betmag.ro iti multumeste pentru timpul acordat si iti ureaza o zi inspirata!