Urmareste-ne

Archive

Bilet Liga Campionilor: Pariem pe goluri la Juventus – Porto și Dortmund – Sevilla

Bilet Liga Campionilor: Pariem pe goluri la Juventus – Porto și Dortmund – Sevilla. Meciurile de marți, 9 martie 2021, se anunță extrem de disputate după rezultatele din manșa tur.

• Juventus – Porto este primul meci de pe biletul cu fotbal din Liga Campionilor. Partida tur s-a terminat cu un rezultat surprinzător, portughezii s-au impus cu 2-1 după ce au avut un avantaj de două goluri până în minutul 82. Este de așteptat ca Juve să atace acum din primul minut pentru că este obligată să câștige și pentru a fi sigură de calificare trebuie să marcheze cât mai multe goluri.

• Manșa tur dintre Dortmund și Sevilla a fost o altă partidă spectaculoasă din cadrul optimilor Ligii Campionilor. Nemții s-au impus cu 3-2 după ce la pauză conduceau deja cu 3-1. În a doua repriză, cu toate că spaniolii au atac foarte mult, au reușit să marcheze o singură dată. Acum, Sevilla este obligată să înscrie de cel puțin două ori fără să primească gol sau să câștige la o diferență de două goluri. De aceea, mă aștept la un nou duel în care cele două echipe să-și arate skill-urile ofensive.
Bilet Liga Campionilor: Pariem pe goluri la Juventus - Porto și Dortmund - Sevilla

Pariază COTA BOMBĂ la SUPERBET. Ai 500 de RON instant!

Deschide simplu și rapid AICI un cont la SUPERBET, casa de pariuri cu cele mai multe agenții din România. Dacă ești client nou, primești automat bonusul de 500 RON la primele trei depuneri pentru a te juca exclusiv ONLINE. În plus, Superbet are una din cele mai ușoare aplicații, care merge brici de pe orice dispozitiv și cu orice conexiune la internet!