Urmareste-ne

Archive

Biletul de COTĂ 10 din 12 ianuarie 2021. Profit de 1.000 de lei din meciuri de Cupă

Biletul de COTĂ 10 din 12 ianuarie 2021. Două meciuri de Cupă ne pot aduce un profit de nu mai puţin de 1.000 de lei. Jucăm pe două partide din Pokal-ul german şi Coppa Italia, ambele de la 21:45 în care mizăm pe victoria echipei favorite. Pentru un plus la cotă, combinăm şi cu alte opţiuni şi sperăm să dăm lovitura.

Casa de Pariuri eFortuna vine în sprijinul pariorilor cu un super BONUS de 500 de LEI disponibil la prima DEPUNERE: Deschide AICI un CONT și încasează instant 500 de LEI de care te poți bucura imediat!

Răzbunarea „farmaciştilor”

Biletul de COTĂ 10 din 12 ianuarie 2021. Levekusen – Frankfurt se joacă pentru a doua oară în 2021, după ce victoria lui Eintracht pe teren propriu, pe 2 ianuarie, a făcut-o pe Leverkusen să piardă primul loc din Bundesliga. „Farmaciştii” au acum şansa de a se răzbuna prin eliminarea adversarului înainte de optimile Cupei. Ultimele două directe de pe terenul lui Leverkusen au mers în favoarea gazdelor, care s-au impus cu 4-0 şi 6-1, dar în ultima perioadă Bayer nu a mai marcat atât de mult. „1 şi sub 3,5 goluri” are cota 3,10.

Milan are un sezon excelent

Biletul de COTĂ 10 din 12 ianuarie 2021. AC Milan – Torino este una dintre optimile Cupei Italiei. În urmă cu doar 3 zile, pe 9 ianuarie, cele două s-au înfruntat în campionat, iar AC Milan s-a impus cu 2-0, într-un meci pe care l-au dominat şi rezolvat încă din minutul 36. Milanul conduce Serie A, în timp ce adversara se află la retrogradare, cu alte griji în afara parcursului din Cupă. „AC Milan câştigă ambele reprize” are cota 3,55.