Urmareste-ne

Pariuri Sportive

Ce meciuri LIVE sunt transmise duminică la TV

betmag.ro îți prezintă lista completă a celor mai tari meciuri LIVE transmise astăzi de cele mai importante canale de sport din România. Steaua joacă pe teren propriu cu Pandurii de la ora 20:00, meci precedat de semifinala dintre Argentina și Australia de la Cupa Mondială de rugby.

De la ora 16:05, pe Eurosport avem derby-ul orașului Manchester. Ziua se încheie pe canalele Dolce Sport cu Marele Premiu de Formula 1 al SUA, dar și cu un meci din NFL.

 

 

PROGRAMUL TRANSMISIUNILOR – DUMINICĂ, 25 OCTOMBRIE
09:00 Tenis (F), Turneul Campioanelor, Ziua I – DIGI SPORT 1 / DOLCE SPORT 1
11:00 Atletism, Maratonul de la Frankfurt – DIGI SPORT 4
11:30 Handbal, HC Odorhei – CSM București, Liga Națională – DIGI SPORT 2
12:00 Polo, Dinamo – Rapid, Superliga – DIGI SPORT 3
13:00 Fotbal, Levante – Sociedad, La Liga – DIGI SPORT 1 / DOLCE SPORT 2
13:30 Fotbal, Sampdoria – Verona, Serie A – DIGI SPORT 3
15:00 Fotbal, CS U Craiova – Dinamo, Liga 1 – DIGI SPORT 1 / DOLCE SPORT 1
15:00 Tenis, ATP Viena, Finala – DOLCE SPORT 2
16:00 Fotbal, Juventus – Atalanta, Serie A – DIGI SPORT 2
16:00 Fotbal, AC Milan – Sassuolo, Serie A – DIGI SPORT 3
16:05 Fotbal, Man United – Man City, Premier League – EUROSPORT
16:30 Fotbal, Dortmund – Augsburg, Bundesliga – EUROSPORT 2                              
17:00 Baschet, CSM U Oradea – U BT Cluj, Liga Națională – DIGI SPORT 4
17:00 Fotbal, Las Palmas – Villarreal, La Liga – DOLCE SPORT 4
17:05 Fotbal, Bournemouth – Tottenham, Premier League – DOLCE SPORT 2
18:00 Rugby, Argentina – Australia – Cupa Mondială – DIGI SPORT 1
18:15 Fotbal, Liverpool – Southampton, Premier League – EUROSPORT
18:30 Fotbal, Schalke – Gladbach, Bundesliga – EUROSPORT 2
18:30 Handbal, HC Metalurg – Minaur, Liga Campionilor – DIGI SPORT 3 / DOLCE SPORT 3
19:00 Fotbal, Fiorentina – AS Roma, Serie A – DIGI SPORT 4
19:15 Fotbal, Barcelona – Eibar, La Liga – DIGI SPORT 2 / DOLCE SPORT 2
20:00 Fotbal, Steaua – Pandurii, Liga 1 – DIGI SPORT 1 / DOLCE SPORT 1
20:00 Handbal (F), Gyor – Midtjylland, Liga Campionilor – DIGI SPORT 3
21:30 Fotbal, Atletico – Valencia, La Liga – DIGI SPORT 2 / DOLCE SPORT 3
21:45 Fotbal, Chievo – Napoli, Serie A – DIGI SPORT 3
22:00 Fotbal, PSG – Saint Etienne, Ligue 1 – DIGI SPORT 4
22:00 Formula 1, Marele Premiu al SUA, Cursa – DOLCE SPORT 2
22:05 Fotbal american, San Diego – Oakland, NFL – DOLCE SPORT 4

Agenții autorizate