Urmareste-ne

Archive

Pontul zilei din 17 iunie 2021. Dublăm banii cu goluri în ambele reprize

Pontul zilei din 17 iunie 2021 vine dintr-un meci internaţional amical. Algeria  primeşte vizita Liberiei, de la ora 22:45. Gazdele, campioanele Africii în 2019, sunt favorite la victorie.

Casa de Pariuri eFortuna vine în sprijinul pariorilor cu un super BONUS de 500 de LEI disponibil la prima DEPUNERE: Deschide AICI un CONT și încasează instant 500 de LEI de care te poți bucura imediat!

Algeria, un singur eşec în 3 ani

Pontul zilei din 17 iunie 2021. Algeria, în 2019, 2020 şi 2021, a jucat, în total, 27 de partide. Iar din acestea a pierdut unul singur!!! E campioana continentală en-titre şi s-a calificat fără emoţii la ediţia din 2022. În 2020 şi 2021 nu a fost învinsă, iar partidele sale din această perioadă au o medie de 3,55 goluri în 90 de minute.

Lotul Liberiei valorează mai puţin decât salariul lui Mahrez

Pontul zilei din 17 iunie 2021. Liberia a avut rezultate destul de bune în 2021. Au fost 3 amicale, 2-0 cu Sierra Leone, 0-1 cu Mauritania şi 1-0 cu Libia, dar niciun dintre adversari nu se ridică la valoarea Algeriei. Liberia nu dispune de jucători de top, întregul lot pentru acest amical valorând 5,35 milioane de euro. Prin comparaţie, starul algerianul Mahrez câştigă într-un an mai mult decât valorează adversarii: 7,3 milioane de euro. Credem că diferenţa de valoare se va reflecta şi pe teren. „Algeria marchează în ambele reprize” are cota 2,00.