Urmareste-ne

Archive

Pontul Zilei din 31 iulie 2020. Cotă interesantă la PSG – Lyon

Pontul Zilei din 31 iulie 2020 vine de la PSG – Lyon, finala Cupei Ligii Franţei, unde am ales o cotă interesantă. Partida este programată de la 22:10, ora României.

Casa de Pariuri eFortuna vine în sprijinul pariorilor cu un super BONUS de 500 de LEI disponibil la prima DEPUNERE: Deschide AICI un CONT și încasează instant 500 de LEI de care te poți bucura imediat!

Pontul Zilei din 31 iulie 2020

• PSG joacă al doilea meci oficial la şapte zile de la primul, după ce tot fotbalul din Franţa s-a oprit din cauza pandemiei. Pe 24 iulie, gazdele de astăzi se impuneau în finala Cupei Franţei împotriva celor de la St.Etienne, scor 1-0.

Cotă interesantă la PSG – Lyon

• De partea cealaltă, Lyon va fi la primul meci oficial după o pauză foarte lungă. Oaspeţii de astăzi au disputat până acum cinci partide amicale şi nu au arătat deloc rău.
  • Ne aşteptăm la o partidă deschisă şi mizăm peste 1,5 goluri în prima repriză.