Archive
Ponturi pariuri România – Israel (09.09.2023). Avem cota care îți aduce profitul

România și Israel se înfruntă, sâmbătă, în preliminariile Euro 2024, Grupa I. Cele două reprezentative sunt despărțite de un loc și un punct în clasament, după patru partide. Betmag vă prezintă câteva ponturi pentru acest meci.
FĂ-ŢI CONT LA MAXBET ŞI AI 25+800 LEI BONUS
România, fără înfrângere în Grupa I
Necalificată la ultimul turneu final european, România are sete de revanșă, mai ales că nu a luat parte nici la Campionatul Mondial din Qatar. În prezent, “tricolorii” sunt pe locul 2, cu opt puncte. În primele două partide, selecționata lui Edward Iordănescu și-a făcut treaba și a învins pe Andorra (2-0) și Belarus (2-1). Ulterior, au urmat două rezultate de egalitate, cu Kosovo (0-0) și Elveția (2-2). România își pune baza în fotbaliști consacrați precum Georges Pușcas, căpitanul Nicolae Stanciu, mijlocașul Răzvan Marin și Ianis Hagi. Nu trebuie uitat nici Alexandru Cicăldău, mijlocașul lui Konyaspor.
Israel va forța victoria
De cealaltă parte, Israel este pe locul 3, cu șapte puncte. Are o singură înfrângere, în deplasare, cu Elveția (0-3). În rest, a înregistrat două succese consecutive, cu Belarus (2-1) și Andorra (2-1). În primul meci a remizat cu Kosovo (1-1). Este de remarcat faptul că fotbalul israelian este în plină ascensiune în urma promovării în Liga Națiunilor A. A terminat pe locul 1 în Grupa B, după ce a înfruntat adversari incomozi precum Albania și Islanda. Pentru partida cu România, Israel nu se va putea baza pe fundașii Leidner, Habshi și Bitton, toți trei cu accidentați. Totodată, mijlocașul Natcho a renunțat la echipa națională. În plus, Glazer (17 selecții), Kanichowsky (7 selecții) și Ramzi Safouri (8 selecții) nu au fost convocați.
Israel va forța victoria, motiv pentru care credem că vom asista la o partidă deschisă, în special pentru faptul că România nu are o defensivă bine pusă la punct, mărturie fiind rezultatul cu Elveția. “Ambele marchează” are cotă 1.94.

România – Israel (09.09.2023)
Alte trei variante
- 1.52 – este cota pentru “2-4 goluri”
- 2.02 – este cota pentru “România câștigă”
- 2.12 – este cota pentru “peste 2.5 goluri”
Nu rata bonusurile de la MAXBET!
Deschide RAPID și UȘOR AICI un cont la MaxBet, casa de pariuri online numărul 1 pe bonusuri în România! Primești 25 lei bonus la verificarea contului şi până la 800 de lei la prima depunere. Ai totodată bonus săptămânal de până la de 250 lei pentru depuneri. Este cel mai tare brand de cazinou din țara noastră, dar beneficiezi de oferte grozave și la secțiunea de pariuri sportive.
BONUS 100% PÂNĂ LA 250 LEI LA DEPUNERE!
Joacă responsabil!

-
Betano2 săptămâni ago
Activează Modul Distracției cu Betano
-
Superbet3 săptămâni ago
Bonus triplu la Superbet: 500 de rotiri gratuite, 50 lei pariu gratuit și 50 lei bonus în casino
-
Casa Pariurilor3 săptămâni ago
Câștigi mai mult la Casa Pariurilor: ai 20% cotă mărită pe biletele live
-
Casa Pariurilor3 săptămâni ago
Bonus de weekend la Casa Pariurilor: de la 25 la 100 lei!
-
Fortuna3 săptămâni ago
Fortuna Jackpot te aşteaptă în fiecare vineri!
-
Fortuna3 săptămâni ago
Pariezi live? Ai 15% cotă mărită la Fortuna
-
Betano3 săptămâni ago
700 de rotiri şi pariuri gratuite! Garantat, instant şi fără rulaj, doar pe Betano!
-
Casa Pariurilor4 săptămâni ago
Intră în Casa Pariurilor şi ai până la 600 lei bonus de bun venit pe sport