Archive
Săptămâna începe cu meciuri de fotbal. Alegem împreună pontul zilei

Ar putea fi o săptămână perfectă pentru Pandurii, care, în cazul unei victorii cu Petrolul, ar recupera două puncte față de liderul Astra, ar egala Viitorul în clasament și s-ar distanța la trei puncte de Steaua. Gorjenii au cota 1.90 să învingă ultima clasată din Liga 1.
De când a venit la Ploiești, Mihai Stoichiță nu a reușit să întrerupă seria de coșmar a trupei de pe „Ilie Oană”, remizând cu Chiajna și pierzând cu CSMS Iași. Singura veste bună pentru ploieșteni este că au înscris în ambele meciuri.
- Vezi biletul zilei de luni!
- Vezi pontul zilei de luni!
- Top 10 cei mai pariați soliști de luni!
- Cota oaspeților a scăzut masiv în Turcia
- Pariuri cu atitudine. Pont de cota 2.00
Pariorii așteaptă spectacol la duelul dintre Botoșani și Voluntari, în precedentul meci al gazdelor marcându-se nu mai puțin de opt goluri. Ilfovenii au devenit la rândul lor mult mai prolifici în faza ofensivă de când au fost preluați de Gheorghe Mulțescu, ajungând la șase meciuri consecutive cu gol marcat.
În Spania, Getafe caută să stopeze o serie de trei înfrângeri, însă are de înfruntat o echipă căreia îi place să atace, Rayo Vallecano. Este un mic derby al orașului Madrid, Rayo plecând neînvinsă din precedentele patru vizite pe terenul rivalei.
Ne așteaptă o săptămână plină de meciuri de fotbal, la mijlocul ei fiind programată o nouă rundă în Liga Campionilor și Europa League.
Urmărește gratuit mii de meciuri oriunde te-ai afla!
Deschide AICI un cont la Unibet și vei putea urmări gratuit toate meciurile din NBA, La Liga, Bundesliga sau Ligue 1, pe desktop și pe mobil.
Sursă foto: eurosport.es

-
Betano9 ore ago
Start în Calendarul de Crăciun Betano. Să ningă cu recompense în fiecare zi!
-
Agentii Autorizate5 zile ago
Kaizen Gaming anunță Betano drept Sponsor Oficial Global la UEFA EURO 2024™
-
Betanoo lună ago
Activează distracția în Calendarul de Halloween Betano!
-
Betano2 luni ago
Noul Betano Master a revenit în forță. Premii cumulate de 1 milion de lei!
-
Casa Pariurilor2 luni ago
Bonus de bun venit: 1.350 de rotiri gratuite, numai la Casa Pariurilor
-
Superbet2 luni ago
De ce să pariezi la Superbet. Avantajele oferite jucătorilor
-
Fortuna2 luni ago
Fortuna Jackpot te aşteaptă în fiecare vineri!
-
Superbet2 luni ago
Sezon nou, bonus nou! Superliga vine cu 23+24 la Superbet