Urmareste-ne

Archive

Se pariază pe turci! Modificare majoră de cote în Cupă

Sursa foto: www.azcentral.com

Luni, în prima zi din februarie, se pariază pe turci! Din acest motiv, pariorii au putut asista la o modificare majoră de cote în Cupă.

Este vorba despre duelul Basaksehir – Tepecik, care va începe la ora 18:00. Acest meci se joacă în optimile de finală ale acestei competiţii, iar gazdele sunt mari favorite.

În primul rând, datorită formei bune prin care trec, ajungând în acest moment la şase meciuri fără înfrângere, din care patru victorii şi două egaluri. De partea cealaltă, cei de la Tepecik au două înfrângeri în ultimele trei meciuri, iar în acest duel par victime sigure.

Bookmakerii au considerat iniţial că acest duel este mult mai dezechilibrat decât pare, aşa că au oferit cota 1,20 pentru 1 solist, 6,00 pentru egal şi 11,00 pentru 2 solist.

În urma pariorilor plasate în ultimele ore, a apărut o modificare majoră de cote. Astfel, gazdele au 1,33 în dimineaţa partidei, în timp ce egalul a scăzut la 5,00 şi cota oaspeţilor la 7,00!

Basaksehir – Tepecik
Cote iniţiale: 1,20 – 6,00 – 11,00
Cote actuale: 1,33 – 5,00 – 7,00

Sursa foto: www.azcentral.com

25 ron

Încasează un FREE BET pentru acest meci!

Fortuna, casa de pariuri numărul 1 în Europa Centrală și de Est este de-acum online și în România (Decizia ONJN 2159/28.08.2015)! Noii clienți sunt așteptați cu un FREE BET în valoare de 25 RON. Click pe imaginea alăturată pentru a afla pașii pe care trebuie să-i urmezi pentru a beneficia de acest bonus. Te așteaptă mii de evenimente sportive pe care poți paria zilnic în orice moment.


betmag.ro îți mulțumește pentru timpul acordat și îți urează o zi inspirată!

 

Agenții autorizate