Archive

SuperCota Zilei 12 ianuarie 2018 | Revine Bundesliga!

Publicat

pe

SuperCota Zilei 12 ianuarie 2018. Cota cea mai interesanta de vineri am gasit-o in singurul meci din aceasta zi din Bundesliga, Bayer Leverkusen – Bayern Munchen.

SuperCota Zilei 12 ianuarie 2018. Bayer Leverkusen – Bayern Munchen

Dupa o scurta pauza de iarna, Bundesliga revine in forta. Primul meci al etapei a 18-a, prima a returului, programeaza o partida de zile mari. Vineri, de la ora 21:30, Bayern Leverkusen primeste vizita liderului Bayern Munchen. In primul meci din actualul sezon, bavarezii n-au avut probleme pe propriul teren cu Leverkusen si s-au impus cu 3-1. In ceea ce priveste meciurile directe, pentru Bayern Munchen se pare ca urmeaza o deplasare extrem de dificila, de aici si cota foarte mare. Bavarezii au castigat o singura data la Leverkusen in ultimii opt ani. S-a intamplat in martie 2013. Insa, in momentul de fata, chiar nu are rost sa ne bazam pe statistici, pentru ca Bayern Munchen e greu de invins in actualul sezon.

SuperCota Zilei: 2 @ 1.85

1. Deschide AICI un cont rapid la Superbet

2. Pariaza 50 RON pe acest pronostic

3. Daca il castigam, incasezi 92.5 RON

4. Daca il pierdem, primesti 25 RON inapoi garantat

Momentan, Bayer Leverkusen are o serie de-a dreptul incredibila de 18 meciuri fara infrangere in toate competitiile. Ultimul esec dateaza din septembrie 2017, cand a pierdut in deplasarea de la Hertha Berlin, scor 1-2. Cu un asemenea parcurs de invidiat, Bayer Leverkusen se pregateste de duelul cu Werder Bremen din sferturile Cupei Germaniei, in timp ce in Bundesliga se afla pe locul al patrulea, cu 28 de puncte obtinute in cele 17 meciuri.

De partea cealalta, Bayern Munchen are patru victorii consecutive in campionat, iar pauza de iarna le-a picat perfect bavarezilor. Echipa pregatita de Jupp Heynckes are 11 puncte avans in fruntea clasamentului din Bundesliga, insa nu-si poate permite sa inceapa anul cu stangul. Intr-o luna, Bayern Munchen va reveni in Liga Campionilor, unde va lupta cu Besiktas pentru un loc in sferturile de finala, astfel ca are nevoie de un avans cat mai consistent in Bundesliga. Jucam “2” solist si profitam de cota excelenta oferita de Superbet, 1.85.

betmag.ro iti multumeste pentru timpul acordat si iti ureaza o zi inspirata!